Informācija par mūsu sīkdatņu lietojumu

SIA “Lamur flowers”, reģ. Nr. 42403047435 (turpmāk – Lamur flowers vai mēs, mums, mūs, mūsu), juridiskā adrese Sporta iela 5-3, Balvi, LV-4501, vietne lamurflowers.lv (turpmāk – vietne) izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu Jūs no citiem lietotājiem mūsu  vietnē. Tas palīdz mums nodrošināt Jums labāku pārlūkošanas pieredzi mūsu vietnē un ļauj mums uzlabot mūsu vietni.

Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – Regula), kā arī citiem Lamur flowers piemērojamajiem tiesību aktiem mums ir nepieciešams sniegt Jums informāciju par Jūsu personas datu apstrādi ar sīkdatņu starpniecību, kā arī saņemt Jūsu piekrišanu par sīkdatņu (vai līdzīgu tehnoloģiju) lietošanu vai glabāšanu Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Šī sīkdatņu politika sniedz Jums informāciju par Jūsu personas datu apstrādi, izmantojot sīkdatnes.

 

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela datne, kas sastāv no cipariem un burtiem un kas tiek izvietota Jūsu pārlūkā, datora cietajā diskā vai ierīcē. Sīkdatnes satur informāciju, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datora cieto disku vai ierīci.

 

Kas ir personas dati?

Personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu (datu subjektu). Dažos gadījumos mūsu sīkdatņu izmantošana ļauj Jūs identificēt, tāpēc mēs esam iesaistīti Jūsu personas datu apstrādē. Ņemot to vērā, mēs sniedzam Jums informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, izmantojot sīkdatnes.

 

Jūsu piekrišana

Jūsu personas dati tiek apstrādāti ar sīkdatņu izmantošanu uz Jūsu piekrišanas pamata, kuru Jūs varat sniegt, spiežot “Piekrītu” vietnē piedāvātajā logā. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai mūsu vietnē, mēs izvietosim Jūsu datorā vai ierīcē sīkdatnes, lai analizētu to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo sīkdatņu politiku, lai iegūtu sīkāku informāciju par datiem, ko iegūstam, kad lietojat šo vietni.

Ja jūs nevēlaties pieņemt sīkdatnes, kas saistītas ar Jūsu šīs vietnes izmantošanu, Jums ir tiesības atteikties no šādas sīkdatņu izmantošanas, nomainot Jūsu vietnes iestatījumus. Lūdzam ņemt vērā, ka šādā gadījumā Jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt visai mūsu vietnei vai kādai tās daļai, jo noteiktas sīkdatnes ir nepieciešamas dažāda veida vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai.

Kad Jūs esat devis/-usi mums savu piekrišanu izmantot sīkdatnes, mēs izvietosim sīkdatni Jūsu datorā vai ierīcē, lai atcerētos to nākamreiz. Sīkdatnes darbība ar laiku var izbeigties. Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, Jums nepieciešams izdzēst sīkdatnes, izmantojot sava interneta pārlūka iestatījumus.

 

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kāpēc?

Mūsu vietnē izmantotās sīkdatnes ir iedalītas šādi:

– Stingri nepieciešamās
– Darbības
– Funkcionalitātes
– Mērķa

No sīkdatņu veida ir atkarīgs arī Jūsu personas datu apstrādes mērķis, ilgums un saņēmējs, informācija par kuriem ir pieejama zemāk norādītajās tabulās par noteiktajiem sīkdatņu veidiem.

“Stingri nepieciešamās” sīkdatnes ļauj Jums pārvietoties vietnē un izmantot pamata iespējas, piemēram, drošās zonās. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt Jūsu pieprasītos pakalpojumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs sīkdatnes nevāc par Jums informāciju, ko varētu izmantot tirgzinībām vai lai atcerētos, kur esat bijis internetā.

Šo sīkdatņu pieņemšana ir noteiktās vietnes funkcionalitātes izmantošanas nosacījums, tādēļ, ja Jūs nesniedzat savu piekrišanu vai atceļat šīs sīkdatnes, atsaucot savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai, mēs nevaram garantēt Jūsu apmeklējuma pieredzi mūsu vietnē un to, ka mūsu vietnes drošības sistēma un vietne darbosies Jūsu apmeklējuma laikā.

 

Kā dzēst, bloķēt un izslēgt sīkdatnes

Jūs varat bloķēt sīkdatnes, izmantojot sava pārlūka iestatījumus, kas Jums ļauj atteikties no visām vai dažām sīkdatnēm. Tomēr, ja Jūs izmantojat sava pārlūka iestatījumus, lai bloķētu visas sīkdatnes (tostarp būtiskas sīkdatnes, kas ir nepieciešamas vietnes darbībai), Jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt visai mūsu vietnei vai kādai tās daļai. Interneta pārlūki ļauj Jums mainīt savu sīkdatņu iestatījumus. Šie uzstādījumi parasti atrodami “options” vai “preferences” izvēlnēs Jūsu interneta pārlūkā.