Lielformāta narcises izrotāja Rēzeknes pilsētu Mamiņdienas svētkos

Lielie ziedi vides noformējumam, lielie ziedi no foamirāna

Lielformāta ziedi “Narcises” – pavasara simbols ziedu valstībā.

Pavasarīgie lielformāta ziedi, kas iepriecina teju katra sirdi un uzlabo noskaņojumu, pazīstami jau izsenis. Valda uzskats, ka narcises simbolizē cerības, mieru un draudzību.

Milzīgs prieks bija radīt lielformāta ziedu kompozīciju no narcisēm priekš Rēzeknes pilsētas noformējuma Māmiņdienas svētkos.

Skaistum kopšanas konkurss "Mis un Mister Balvi"

blank

 

Zīmola “Lamur flowers” stāsts sākās 2017.gadā, kad pirmo reizi Balvu pilsētā izskanēja piedāvājums skaistum kopšanas konkursā “Mis un Mister Balvi 2017” izveidot talanta šovu, kur galvenais objekts būtu trīs fantastiskas lielformāta ziedu kompozīcijas. Tā viss sākās! Tajā gadā uz skatuves ar iespaidīgām dekorācijām uzstājas talantu šovā Jeļena Golovneva ( kā jau varbūt saprati, viņa ir arī zīmola radītāja ), bet ar to nebeidzās… Skaistum kopšanas konkursa organizatoriem tik ļoti patika ideja, ka pasūtījuma piecas lielformāta rozes priekš skatuves noformējuma. Pasākums bija ļoti skaists!

Šobrīd “Lamur flowers” izgatavo lielformāta ziedu dekorācijas no dažādiem inovatīviem materiālus, spārnu kostīmus priekš pieaugušajiem un bērniem, kā arī interjera priekšmetus: 3D ziedu gleznas. Labprāt un lielāko prieku sūtam produktus uz dažādām pasaules malām un veidojam ilgtermiņa, veiksmīgu sadarbību ar partneriem. Mūs aizrauj cilvēku burzma un radošā gaisotne, līdz ar to periodiski organizējam meistarklases par lielformāta ziedu veidošanas mākslu un to burvestību. 

Lielformāta ziedi skatuves noformējumam
Skatuves noformējums
Lielie ziedi no izolona priekš vides noformējuma
lv